PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211339}

16 przecznic

16 Blocks
7,0 38 771
ocen
7,0 10 1 38771
5,3 9
ocen krytyków
16 przecznic
powrót do forum filmu 16 przecznic

Strasznie przewidywalny ten film, wiedziałem jak to się skończy w momencie gdy David Morse wszedł do tego baru na początku. W dodatku napięcie jest jakoś dziwnie budowane, film całkowicie wyprany z emocji, jak ktoś już słusznie zauważył kilka tematów niżej. Mimo wszystko podwyższę nieco ocenę za dobrą główną obsadę i całkiem sprawną realizację, choć przyznam, że spodziewałem się nieco więcej.

Gladiatorek

Film wypruty z emocji ? ? Dziwnie budowane napięcie ? ? Moim zdaniem film trzymający do końca w napięciu, nieprzewidywalny... Może oglądałeś inny... To prawda, że dobra obsada, jak to napisałeś "główna". Hmmm... a skąd wiesz, że autorom tego filmu sprawnie poszła realizacja ? ? Nic nie rozumiem...

ocenił(a) film na 6
bartekk74

Dla mnie był przewidywalny. Naprawdę od początku wiedziałem jak akcja się potoczy, oczywiście w zarysach, nie jestem prorokiem by przewidzieć każdą scenę. Mówiąc o sprawnej realizacji mam na myśli wszystkie części składowe, które sprawiają, że film nie odpycha od ekranu. Tutaj wszystko niby jest ok, ale jedynie ok, szału nie ma pod żadnym względem. Ten film jest po prostu przeciętny (dla mnie oczywiście) i podwyższam ocenę za obsadę jak już powiedziałem.

A jeśli chcesz wiedzieć co to znaczy brak sprawnej realizacji to obejrzyj sobie Piranię 3DD - ten film został FATALNIE zrealizowany.

ocenił(a) film na 7
bartekk74

Też uważam że jak na amerykański film ostatnich lat , ten jest wyjątkowo emocjonujący i trzymający w napięciu.

GodAs

Kolega Gladiatorek nie widział chyba Sagi Zmierzch... Zbierający nagrody "fascynujący" "nieprzewidywalny" i "romantyczny" "horroro-coś tam-z czymś tam", to dopiero emocje, a jaka bogata fabuła no i pełne zaskoczenie, nie zapominając o pełnej zwrotów akcji ! ! ! Ech... oby całe amerykańskie kino nie brnęło w tym kierunku, bo przerzucę się na Azjatyckie... hehe

bartekk74

Aaa i jeszcze super zrealizowany ! ! ! TFU ! BLE ! itd... ; )

ocenił(a) film na 7
bartekk74

O oglądadełku (bo filmem tego nazwać nie można, chyba że filmem dla niedorozwiniętych) Zmierzch to już lepiej się nie wypowiadajmy, bo to jest nie fair umieszczać choćby wspomnienie o tym czymś w wątku na temat przyzwoitego filmu.
Ale co do kina azjatyckiego to ja nic nie mam przeciw, a nawet jestem za.

Gladiatorek

Ten film to powtórka z Clinta Eastwooda

ocenił(a) film na 10
markin

mozesz rozwinac tą myśl ?

black_bastard

,,Wyzwanie" z 1977 i opis filmu:
Policjant Ben Shockley otrzymuje zadanie eskortowania z Las Vegas do Phoenix koronnego świadka w sprawie kryminalnej. Po przybyciu do stolicy hazardu okazuje się, że jego podopieczną jest młoda kobieta - Gus Mally. Śmiertelnie przerażona dziewczyna usiłuje przekonać Bena o grożącym im niebezpieczeństwie. Wkrótce wychodzi na jaw, że w całą sprawę zamieszana jest policja, a także skorumpowani urzędnicy wymiaru sprawiedliwości, którzy robią wszystko, aby para nie dotarła do celu. W międzyczasie pomiędzy policjantem a Gus rodzi się uczucie...
A teraz porównaj opis z filmem "16 przecznic"

ocenił(a) film na 10
bodzio12

kurcze nie ogladalem tegi filmu Clinta, musze nadrobic. La w sumie bylo juz kilka filmow o podobnej tematyce :)

ocenił(a) film na 7
bodzio12

Kurka, jakoś nie zauważyłem tego "rodzącego się uczucia" pomiędzy Willisem a kandydatem na piekarza :D

andre_

oj tam, oj tam czepiasz się szczegółów ;)

Gladiatorek

Ty chyba lepszy od Macieja jestes ? Jak taki przewidywalny jestes, to mozesz kariere w TV zrobic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones