PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211339}

16 przecznic

16 Blocks
7,0 38 771
ocen
7,0 10 1 38771
5,3 9
ocen krytyków
16 przecznic
powrót do forum filmu 16 przecznic

w końcu za kamerą Richard Donner, a przed- "last man standing" Bruce Willis. fabuła nie jest skomplikowana, było to już wiele razy, ale dzięki sprawnej realizacji i dobremu tempu ogląda się dobrze. niezły jest też finałowy zwrot akcji, choć niezbyt wiarygodny. podobnie jak drażnić może nieco ckliwa końcówka. ja się jednak nazbyt czepiać nie będę- w końcu to tylko rozrywka i dobrze się sprawdza. podobnie jak David Morse jako czarny charakter. nienajgorzej wypada też Mos Def. Willis? taki jak zazwyczaj. ale za to przecież ludzie go kochają;]

ocenił(a) film na 6
Caligula

Kino akcji, nie musi być wcale ambitne! Według mnie dobre kino sensacyjne ma trzymać w napięciu , ale też nie może trącić badziewiem. "16 przecznic" jest właśnie takim filmem. nie jest przełomowy, ale też nie odrzuca. Jest to przyzwoity film sensacyjny, Richarda Donnera, reżysera kultowej (dla mnie) "Zabójczej broni". Daleko mu do klasyków gatunku, ale ogląda się przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones