PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495929}

Ukąszeni

Bitten
4,9 1 570
ocen
4,9 10 1 1570
Ukąszeni
powrót do forum filmu Ukąszeni

Mało popularny film (pewnie z powodu braku napisów ;) ), a na pewno godny uwagi. Bardzo cenię produkcje, których koszt kampanii reklamowej nie jest wyższy od kosztu kręcenia samego filmu (i nie mam tu bynajmniej na myśli ładowania milionów w efekty specjalne). Kilku nieznanych aktorów, którzy zagrali swoje role bez zarzutu (a Erica Cox w roli Daniki jest wprost urocza ^^), dość ciekawy pomysł na fabułę i realizację (czarna komedia, ale bez jakiejś przesady w tym kierunku i zbytniej groteski). Zakończenie mogłoby być lepsze, choć kręcić nosem szczególnie nie będę.. Jako miłośnikowi "wampiryzowania" wszelakiego, który jest na głodzie porządnych produkcji o braciach długozębnych, w zasypie Zmierchów i innych "zachodów i odchodów" daję mocne 8/10. Pokój ;)

ocenił(a) film na 8
Masaru

Podpisuję się pod tym. I NIGDY więcej nie będę się sugerował subiektywnymi ocenami na filmwebie, bo film wyśmienity, jakich mało. ;)
Ps. Jest już wersja z napisami, w razie trudności w przeszukiwaniu sieci pomogę na priv. ;>

ocenił(a) film na 8
Masaru

No zgadzam się z kolegą. Może słaba ocena wynikała z tego że; Danika nie migotała w słońcu, nie potrafiła powstrzymać się od opilstwa, w dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia żeby wampir pił ludzką krew!;) no i nie była ciepłą parówą;). Za finał minusik, za pomysł kilka dialogów SPOJLER( była z kufra), no i za właścicielkę kłów duuuży plus. Podbija jeszcze posucha w temacie.
Pozdro

MCDEVIL

o tak. jeżeli chodzi o wampiry to film perełka. dawno nie widziałem tak ciekawego filmu w tym temacie. ze dwie nieudane sceny, humor troszke niezbyt wychodzi tam gdzie miał lecz reszta jak najbardziej pozytywna. wielki plus za muzyke... przykład? scena łóżkowa. tarzana- everytime

ocenił(a) film na 3
matthewawake

Sugerowałem się komentarzami użytkowników i jestem przeciwnego zdania po obejrzeniu filmu , ponieważ z podobnym obrazem się już spotkałem , w tamtej produkcji różnica była taka , że wampirka była przetrzymywana w klatce w piwnicy a jej opiekun także sprowadzał jej ofiary i nie pozwalal opuścić miejsca uwięzienia ; tak samo tam jak i tutaj postać wampira poza zmysłowością kobiecą nie zawierała w sobie charyzmy granej postaci ; w tym filmie humor nie był groteskowy co jest plusem , jednak powinni bardziej się postarać nad wizualną stroną gdyż same zębiska to budzily dreszczyk emocji w latach 80 tych , a współcześnie potrzeba czegoś więcej , popatrzcie na Cień wampira z Dafoe , ładnie to im wyszło i bez efekciarstwa.

użytkownik usunięty
cator20

Co to był za film, ten podobny?

ocenił(a) film na 8
Masaru

Zgadzam się film jest ciekawy, Danika, wiadomo... :D Muza też fajna. Ale zakończenie mogło być lepsze:D POPIERAM TAKIE PRODUKCJE -TA SIĘ UDAŁA W 100%

Masaru

Niezla B-klasowa komedia o wampirach, Krew, cycki i momenty do smiechu ;) Polecam tez "Lesbian Vampire Killers".
Najlepsza byla muzyczka przy sprzataniu mieszkania :D

ocenił(a) film na 7
Masaru

Może nie jest wyśmienity ale też popieram opinie Masaru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones