Kendrick Lamar

Kendrick Lamar Duckworth

7,5
13 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kendrick Lamar

http://www.filmweb.pl/user/Gyp

A sam najbardziej z jego utworów najbardziej lubi ADHD i ten do Black Panther

użytkownik usunięty
Fassassin

Chodź na Kendricka w sierpniu.
Może być dobry moment, bo jak się spierdoIi po DAMN. rzeczywiście, to teraz będzie jeszcze ostatnia szansa na koncert z naciskiem na jego poprzednie projekty.

Ale ten koncert to właśnie Damn, którego nienawidzę.
To juz praktycznie pop jest, taki nizszej klasy

użytkownik usunięty
Fassassin

No i jeśli będzie dalej szedł w tym kierunku (a biorąc pod uwagę ogólny odbiór DAMN i fakt, że właśnie dostał za niego Pulitzera prawdopodobnie tak będzie), to jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć jego koncert z sensowną ilością muzyki z jego poprzenich albumów xD

A tu będą te z poprzednich?
Bo z tego co wiem, to trasa się Damn nazywa i te puszcza.
A poza tym w odróznieniu od Tylera, Kendrick jest beznadziejny przy koncertach na żywo.
Serio, zobacz sobie, że głosu nie trzyma.

Ale jeśli hajs pozwoli, na co może się złożyć, a nie uda mi się na Jespera Kyda wbić(który też będzie w KRK, na FMF, muzyka z hitmana i AC), to bardzooo możliwe, zę wbijam z tobą

użytkownik usunięty
Fassassin

Tak mi się zdaje, bo ten występ jest już poza trasą nawet.

Z tymi występami na żywo to w sumie nie wiem, bo nie widziałem chyba żadnego nagrania z ich koncertów.
Ale z tym Tylerem mam poważny dylemat, bo on też w czerwcu jest w Warszawie i w sumie to nie wiem, czy nie poszedłbym prędzej na niego, a przepieprzać tyle pieniędzy na dwa koncerty w ciągu trzech miesięcy nie mam jednak zamiaru xD

Tyler jest super na zywo i zbaawia tłum, Kendrick jest tragiczny, obczaj na yt.

Poza trasą?
Przecież na fb wydarzenie widnieje jako Damn właśnie.

użytkownik usunięty
Fassassin

To teraz sam nie wiem.
Wydawało mi się, że trasa DAMN się już skończyła.

Przeciez Polska 10 lat za murzynami

Na Creatorka mogę z tobą wbić

użytkownik usunięty
Gyp

o co tu chodzi?

Kendrick Lamar wisi mi kasę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones