Yasiin Bey

Dante Terrell Smith

7,4
2 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yasiin Bey

ale nie wiedzialem ze tak wygląda, nawet niezdawałem sobie sprawy ze w tylu filmach go widziałem ... nawet niezły z niego aktor ;]

użytkownik usunięty
jakamo

heheh noto rzeczywiscie znasz jego muze jak nawet nie wiedziales jak wyglada heh

jakamo

taaa znasz jego muzę. Zwłaszcza że na jego najważniejszej płycie "Black on both sides" całą okładkę zajmuje zdjęcie jego twarzy. No ale nie każda płyta ma okładkę;)

jakamo

sluchalem jego płytki "mos definite" i wspolnej z Talib Kweli jako Black Star "Mos Def & Talib Kweli Are Black Star" i jakos nigdy nie zwrocilem szczegolnej uwagi na okladke, nie mam pojecia czemu, moze interesowala mnie muzyka ? troche poronione :P

użytkownik usunięty
jakamo

taką postac w ambitnym hip hopie jakom jest Mos Def to z calym szacunkiem powinno sie rozpoznawac.

no coż wyszło na jaw że jestem leniwy i nawet nie chciało mi się sprawdzić jak wygląda ... niedociagnięcie z mojej strony ;]

jakamo

jedyny prawdziwy raper, co umie grać, no może jeszcze method man

bobasz

ej bez jaja, a gdzie Ice Cube, najwazniejszy raper - aktor, 2pac byl dobry, gdyby nie umarl zrobil by niezla kariere w filmie, krytycy mowili ze gra swietnie.

black_bastard

no i jeszcze queen latifah i saul williams niezle graja :)

bobasz

NO TAK 2PAC BYŁ DOBRY, ALE JA PISZĘ O TYCH CO TERAZ GRAJĄ:), 2PAC TALENT POKAZAŁ W FILMIE GRIDLOCKE'D Z TIMEM ROTHEM NAPRAWDE ŚWIETNY POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones